Diety niskotłuszczowe zawodzą, ponieważ często zastępują cukier tłuszczem. Piję dużą ilość ziołowej herbaty dzień po dniu, czy jestem w domu, czy w pracy. Najprawdopodobniej nie masz pojęcia o tym najbardziej.

Często można usłyszeć o piciu wody alkalicznej dla korzyści zdrowotnych. Zwolennicy twierdzą, że picie może zwiększyć poziom energii, ułatwić trawienie, pomóc w zrzuceniu wagi, a nawet zapobieganiu lub leczeniu niektórych nowotworów.

Czy są one warte swojej ceny, z punktu widzenia zdrowia, pytanie, które ostatecznie zadałeś sobie, brzmi: „czy możesz bez niego?” Prawdopodobnie nie będziesz mógł stworzyć w centrum tego pytania, dopóki nie będziesz chory, a potem będziesz musiał zapłacić szpitalowi lub lekarzom tysiące za zobowiązania medyczne. To nie jest stan, że picie tej wody zapewni ci zdrowie przez resztę twojego życia, strategie bez magicznych pocisków. To naprawdę zrobi to, miejmy nadzieję, zapobiec sytuacjom, które w przeciwnym razie mogłyby zostać zachowane. A teraz, gdy para rozróżnienia między dobrą wodą i wodą, która jest „tylko wodą”, tylko będziesz w stanie zrobić w zasadzie. Płacisz teraz, każdy płaci przyszłość. Teraz chodzi tylko o to, aby zdecydować, w którą maszynę zainwestować.

Stara data urodzenia? Najmłodszy dawca, jakiego spotkałem, to tylko 19! Ponad 50% pacjentów dna, którzy nazywają moje biuro, aby szukać pomocy, odwiedzają ich 20 lub 30. Przez większość czasu to żony wszystkich tych młodych ofiar dna, które wzywają do pomocy, ponieważ czuje się smutny, widząc jej mąż badający ból tortur co jakiś czas. Jest po prostu za młody na zdrowego mężczyznę, że będziesz znaną chorobą jak podagra, która pozbawia rodzinę szczęścia.

A teraz niektóre z tych rzeczy wpływają na twoich ludzi? Cóż, na dwa sposoby. Rzeczywiste ciało ma prąd użyteczności z własnym i dość często z wszystkimi toksynami z twoim ciałem, ten prąd elektryczny jest zmniejszony, a zatem twój właściwie nie jest w stanie prawidłowo je przepłukać. Następnie zgromadzisz wiele toksyn poprzez swoje środowisko, żywność i inne źródła. Dodatkową korzyścią będzie odczucie mrowienia u danej osoby. To jest jonizacja w pracy i może również pomóc twojej krwi.

Woda alkaliczna nie jest kwaśna, ale ma większą alkaliczność niż zwykła woda. Wody powinny mieć wartość pH 7, ale zasadową, a także pH o 8 większe. Ta woda nie jest neutralna w przypadku dyplomów pH. Ma poprawioną alkaliczność niż normalna woda. Może być zwykle wolny od jakichkolwiek substancji chemicznych p. Działa jak środek zobojętniający kwas żołądkowy. Neutralizuje kwas w roztworach chemicznych. Enable jest znane jako woda jonizowana.

Wodę alkaliczną wytwarza się przy użyciu jonizatora wody. Korzystny rodzaj wody, która zazwyczaj jest bardzo dobra dla ciała. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku kogoś, kto podąża za typowym planem zachodnim.

Kwasica wywiera znaczną siłę na ciało i narządy. Wiele z tego, jak kwasica wywołuje stres fizyczny i uszkodzenie ciała, obejmuje skurcze mięśni i bóle stawów, niestrawność i zaparcia, ból kręgosłupa, ciśnienie krwi, depresję i zmniejszone funkcjonowanie w ramach procedury immunologicznej. Oto niektóre z metod, w których kwasica może wyrządzić szkodę twojemu prawdziwemu zdrowiu. Zaledwie kilka łyżeczek cukru będzie tłumić układ odpornościowy przez 4 do 5 godzin.

To tylko niektóre z następstw otyłości lub otyłości. Nie czekaj, aż to rozważysz. Zajmij się teraz swoją otyłością i ocal się od cierpienia, które naprawdę daje. Porozmawiaj z lekarzem, aby dowiedzieć się, jak skutecznie pozbyć się tych nasyconych tłuszczów.