Mogą próbować dostać nowego gospodarza przez infekowanie ludzi, świń lub łasic. W poważnych przypadkach wirus infekuje uwagę i uszkadza go. Tak jak w przypadku wszy, lepiej jest worek i przetrzeć wszystkie materace.

Wczoraj rano poruszyłem się po prysznicu, gdy zacząłem drżenie i drżenie. Z wielką trudnością udało mi się zdobyć jakieś ubranie w produkcji moich technik wewnętrznego patio.

Borelioza psów przez bakterie znane jako Borrelia burgdorferi. Nie spodziewaj się, aby określić go używając gołym okiem, ponieważ ich nosiciel, jelenie, jest mniejszy w porównaniu do nasiona sezamu. Te istoty zatrzaskują się wokół. Po dniu lub dwóch, jelenie wykryje, że krew nie jest już do picia. W tym szczególnym momencie wpłyną one na pewien rodzaj substancji, tworzą krew mniej gęstą i w celu łykania, jak również jej w substancji, którą można znaleźć bakterie. Po dwóch dniach pomóż dużo mieć nadzieję, że pies może mieć ten problem. Ważna jest zatem pełna zrozumieć i leczyć w pierwszych etapach.

Jajka. Dorośli korzystają z psa jako miejsca do podjęcia posiłków krwi i rasy. Albo położysz jajka całkowicie na psa, gdzie dobrze spadnie, lub złożyć jaja w bezpośrednim otoczeniu (dom lub podwórko). Ponieważ kobieta może położyć kilka stu jajek w ciągu swojego życia, liczba ta wzrasta. Jaja wylęgają się w larwy, które znajdują się w dywanikach, pęknięciach i rogach przestrzeni życiowej psa.

Brązowy samotnik płuc jest szary, brązowy lub ciemnożółty w odcieniu skóry. Górna część tego ciała jest podzielona na czarną linię, dając spider puffy characterize jednego małego skrzypce. Choć brunatna recluse jest nieśmiały, jej gryzienie może powodować martwica. Potencjalnie potrwać kilka godzin, aby skutki takiego połowu pająka.

Brzmi bardzo proste: jeśli nie dokładnie to, co jest – pobierz próbkę krwi! CDC zaleca przeprowadzenie najpierw testu na obecność przeciwciał, nazywanego ELISA, a następnie, jeśli jest pozytywny, wykonaj kolejne badanie immunologiczne przeciwciała, zwane Western blot. Czy możesz sobie wyobrazić, że pacjent nie może wytworzyć przeciwciała? Materiał genetyczny zabójca owadów różni się od typu lokalnego, używany do testu? Może być tylko wrażliwość tych testów jest niski?

Typhus: Pchły, które mają kontakt z gryzoni zostały zarażone tyfusem również przenieść je do zwierząt. Pchła zjada twoje zwierzaka i zostawia w skórce odpad. Jeśli masz pustą ranę lub zarysowanie, które mają kontakt z odpadami, możesz skażić swojego małżonka.

# 10 Wskazówka na piesze wędrówki z psami: Użyj środków zapobiegawczych dla kleszczy i pcheł. Zrób szczepionkę przeciwko chorobom z Lyme i upewnij się, że jest on zaktualizowany na innych szczepieniach. Uważaj na objawy tych drażniących zwierząt i wymagają ich leczenia.