To mogłoby się zdarzyć w każdej chwili, począwszy od kilku tygodni po lata po kęsie kleszcza. Maine jest gospodarzem jeleni, amerykański kleszcz psa, a rzadko okazuje się, że brązowy pies sprawdza. Na szczęście podstawowe aspekty bardzo przydatne do usunięcia.

Pchły, kleszcze i roztocza są prawdopodobnie najczęściej spotykanymi zewnętrznymi pasożytami przez k9. Te pasożyty mogą być bardzo drażniące dla psa, które powodują poważne problemy ze skórą lub nawet zaburzenia.

# 5 Wskazówka na piesze wędrówki z psami: Wędrować od rana lub późnym wieczorem, aby mogły się przegrzać. Osoba wędruje w najgorętsze miejsce na ten dzień, podejmuje wiele przerw i odpoczynku związanych z wymyślaniem cienia. w celu uniknięcia przegrzania.

Pchły są najczęstszym powodem problemów skórnych i barkowych u szczeniąt. Nie przenoszą choroby od psa do psa lub od psa do człowieka, chociaż mogą przenosić tasiemcom na wszystkich psów. Pasterz psów spędza część swojego cyklu życia na swojej psy, a pies jest zarażony jedzeniem zakażonej pcheł. Dziewczynka pchła może położyć jajka, które staną się dorosłymi w ciągu zaledwie trzech tygodni (w zależności od temperatury wraz z ilością wilgoci). Pchły rozkwitają, gdy pogoda jest ciepła i wilgotna. Doggy może odebrać pchły tam, gdzie istnieje zaraza.

Uzyskiwanie kontroli myszy w celu ustalenia priorytetu dla wszystkich w okolicy. Myszy są powodem wielu problemów, ponieważ są zdolne do przenoszenia lub przenoszenia problemów zakaźnych. Noszą choroby takie jak borelioza, która pochodzi z gryzaka kleszczowego. Jest to najbardziej standardowa choroba i objawy obejmują bóle głowy i gorączkę. Zatrucie pokarmowe, ale kolejnym problemem spowodowanym przez myszy lub gryzonia pozostawiające ich odchody. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia co najmniej 20% żywności nie jest już czyste, aby jeść lub używać z powodu skażenia. Mogą wystąpić inne problemy zdrowotne: astma, niewydolność nerek i zmiany. Słynna Czarna Plaga w Europie, gdzie masowe osoby zmarły, doprowadziły do ​​tego, że choroba ta jest niepożądana.

Na szczęście są one bardzo łatwe do usunięcia. Jednak przy jednoczesnym wyeliminowaniu procesu jest prosty, potrzeby pielęgnacyjne związane z wykonywaniem innych czynności, jeśli kleszcz przenosi chorobę, jest więcej przypadków, gdy laptop lub komputer są przenoszone na ps.

Po czwarte: Pracować z odstraszaczem ziołowym, takim jak ekstrakt z nasion chrzan, ekstrakt z liści oliwnych lub olej mirra. Inne zioła to Rose Geranium i Peppermint, które można kupić w lokalnym sklepie z artykułami spożywczymi. Będą one działać całkiem nieźle, jeśli umieścisz to na ciężko na całej odzieży i działa jako repelent. Pieniądze tworzą niszę dostępnych sprayów dla zwierząt domowych do zastosowania przed wybraniem tego spaceru w lesie, aby spojrzeć na drzewa i spaść foilage. To szczególnie uniemożliwia powrót do domu z kilkoma autostopami, ssącymi krew, robakami, które powodują chaos na ciebie i Twojego psa.

Niektóre z niej bardziej niejasne zioła wzmacniające układ odpornościowy to: Forsycja, Winorośl japońska, Artemisia, Smilax, Andrographis, Korzen Czosnek i Polygonum Cuspidati. Są dostępne z lekarzem praktykującym medycynę ziołową w Chinach.