Bump zwykle ustępuje w ciągu tygodnia, chyba że został ugryziony przez kleszczy Deer z chorobą Lyme. Choroba Lyme może mieć objawy wśród grypy z bólem, bólem i gorączką oraz bólem głowy.

Stewart napisała w swoim blogu w czwartek, że poświęciła trochę czasu na jej gorączkowy plan, aby zapomnieć o Francesce i Sharkey przed wyjazdem, aby osiągnąć rezultaty. Wtedy Francesca beztrosko „uderzyła” ją.

Choroba Lyme może mieć objawy w obrębie grypy z bólem, bólem i gorączką oraz bólem głowy. Po prostu dlatego, że dostają te objawy i nie zwracają na nie uwagi, dopóki nie mają choroby lymowej z nieprawidłowościami w stawach. Choroba z Lyme może mieć również wpływ na serce i ośrodkowy układ nerwowy.

Brązowy płoszczny pająk ma barwy szare, brązowe lub ciemnożółte w odcieniach. Górna część ciała jest podzielona na czarną linię, dając pająkowi mało skrzypce. Chociaż brązowy samotnik jest nieśmiały, jego gryzienie może powodować martwica. To mogło wziąć jakieś godziny czuć skutki tego pająka złapać.

Jeśli wykryto niedawno kleszcz, należy uważać, aby to było całkowite usunięcie i kleszcz w celu zapisania do badania, z powodu możliwości boreliozy.

Jednak obecnie wydaje się, że istnieje możliwość zaproponowania dalszego wirusa w połączeniu ze zwiększeniem ospy wietrznej. Oczywiście czuję, że tak naprawdę jest za dużo, ale to tylko moja ocena. W co wierzysz?

Nie bądź więc tak zaskoczony. Choroby wrzodowe są bardziej powszechne, niż myślisz, są zwykle odpowiedzialne za większość rodzajów chorób są zazwyczaj śmiertelne dla zwierząt domowych – a rzadko są śmiertelne dla ludzi, również.

Niekoniecznie decydujesz, czy zostałeś już ugryziony przez kleszcza nie bardzo. Są małe i bezbolesne po przymocowaniu do ciała. Testy mogą wrócić, wykorzystując fałszywe wątpliwości. Jeśli masz niewyjaśnione objawy i nie powinieneś znaleźć żadnego wyraźnego powodu od lekarza, możesz zdecydować się zasugerować, że jest badany na chorobę z Lyme. Zapytaj swojego lekarza, czy jest zaznajomiona z fałszywie ujemnymi testami na obecność Lyme, jeśli twoje są negatywne.