Kleszcze i przekrwienia to przekleństwo zdrowia twojego psa i rodziny oraz pasja życia. Powinno to być odwrotna tendencja, ze względu na świadomość Lyme. Możesz wykorzystać go na koniach do oznaczania programu bezpieczeństwa.

Piesze wędrówki z zwierzęciem mogą być zabawne i to świetny sposób na zachowanie obu form. Jednakże, należy pamiętać o kilku rzeczach, gdy zabierasz psa na wycieczkę. Oto dziesięć wskazówek na wędrówki z psami.

Spójrz na to, co rząd mówi: według CDC „W ciągu 15-letniego okresu badań liczba zgłoszeń wzrosła o 101%, z 9908 przypadków w 1992 r. Do 19 931 przypadków w 2006 r.”. I być może nie szukają dlaczego?

Porada dla pieszych z psami: Przynieś wodę dla Ciebie i Twojego psa w domu. Psy są odwodnione, a nawet bardziej niż ludzie. Przenoś wodę ze składaną miseczką przez cały czas.

Październik dwa tysiące i siedem. Najbardziej szanowany amerykański dziennik medyczny „New England Journal of Medicine” (NEJM) publikuje przegląd, poświęcony „przewlekłej chorobie z Lyme”. Wniosek: nie jest naukowo uzasadniony, nie ma potrzeby długotrwałego leczenia antybiotykami. Jednak w 1999 r. Lekarze prowadzeni przez Jarrno Oksi, z Uniwersytetu Turku, Zakładu Mikrobiologii Medycznej, Kiinamyllynkatu 13, FIN-20520, Turku, Finlandia, zdecydowali się dokładnie sprawdzić, co się dzieje. „stwierdziliśmy, że leczenie boreliozy z Lyme z odpowiednimi antybiotykami przez ponad 3 miesiące może nie wyeliminować istnienia spirochete (Borrelia Burgdorferi – SK) centymetr. Czy recenzenci z NEJM nie przeczytali by przygotować się na to? czy nie sądził, że są produkowane na tyle znacząco, aby zmienić ich umysły?

# 7 Wskazówka na piesze wycieczki z psami: Upewnij się, że psy są dozwolone na szlakach turystycznych w tym obszarze. Niektóre trasy mogą nie pozwalać psom, więc powinieneś wiedzieć o okolicy.

Teraz zignoruj ​​lekarzy i nauki, ubezpieczycieli i polityków. Używaj swojego wspólnego uczucia. Jak to jest, że w ciągu 25 lat wzrosła o 2 miesiące? Czy zaczęli program pieczęć żywnościowej dla kleszczy, aby mogły ugryźć dużo więcej użytkowników? Czy mogą być otwarte dotowane mieszkania w lesie, aby upewnić się, że głodne kleszcze są teraz w stanie gryźć każdą osobę? Nie tak, że zdaję sobie sprawę. Powinno być odwrotnie, ze względu na świadomość Lyme. Zadaniem są repelenty, zadanie unika lasów, rząd federalny wdraża różne procedury. Czy taka cicha epidemia jest tajemnicza?

Pamiętasz wszystkie ukąszenia komarów i pryszcze w ostatni sezon letni? Oczywiście nie tylko. 50% pacjentów nie mogło zapamiętać kolejki. Pamiętaj: jest taki sam jak mak. Około 50% pacjentów nie ma typowego wysypki podżuchwowej lub nie pamiętam tego. Dlatego były one prezentujące niespecyficzne objawy, nie sugerujące Lyme.

W zdrowiu ludzi i zwierząt nadal nie znamy wszystkich odpowiedzi. Wszystko co łączymy to przejrzyj fakty i podejmuj przemyślane decyzje o sposobie dbania o to, co najlepsze.