To właśnie tam ważny jest diety. To całkowicie wymieniać łóżka, aby pomóc zapoznać się z każdym innym zapachem. Pchły są wszystkim pasożytami, które są karmione krwią ciepłokrwistych zwierząt.

Kiedy robisz robaki robakiem, nie oznacza to, że możesz odejść od robaków. Są drapieżniki drapieżników, które mogą pić na robaki i zjeść wszystko. Czemu trzymaj robaki za zysk dla ludzi, którzy po prostu pozwalają drapieżnikom je zabrać.

Uważa, że ​​utrata tajemnicy tłuszczu leży w okrężnicy, ponieważ nie wierzy, że ludzie dzisiaj mogą schudnąć ze wszystkimi szkodliwymi pasożytami w Twojej strefie trawiennej. W swoim badaniu tego raportu odnotowała znaczący związek między osobami o przewlekłej otyłości i stanem okrężnicy. Rzeczywiście, ona wierzy, że może być połączenie jest po prostu dlatego, że Twój układ trawienny nie może prawidłowo strawić żywności, kiedy jest zwykle pełne pasożytów. Pasożyty działają inhibitorem prawidłowego trawienia, co zazwyczaj powoduje zwiększenie masy ciała u większości ludzi.