Gdybyś był niekomfortowy, nie zrobiłbyś żadnych poważnych wędrówek bez żadnego przygotowania. Powinien działać przeciwnie, ze względu na świadomość Lyme. Prawdopodobnie nawet nie wiesz, kiedy to nastąpi.

Czy wyczuwasz, że coś się niszczy z twoim systemem i nikt nie wie, o co ci chodzi? Możesz cierpieć na chorobę z Lyme, która jest spowodowana przez Borrelia Burgdorferi i przenoszona przez kleszcze. Jedynie kleszcz może być powodem katastrofy. Niemniej jednak, może to nie zauważyć lub nieświadomy gryzienia kleszczowego ze względu na ich małą mierzoną.

# 1 Wskazówka na piesze wędrówki z psami: psiak do ćwiczeń. Podobnie jak w przypadku ludzi, kondycjonowanie swojego zwierzaka na wędrówki jest konieczne. Gdybyś był niekomfortowy, nie zrobiłbyś żadnych poważnych wędrówek bez trochę przygotowania. To samo dotyczy psów rodzinnych.

Przeszukaj domową skórę głowy, pod ramionami i oparciami kolan, aby zapobiec kleszczy. Jeśli znaleziono luźne kleszcze, chwyć za sobą tkankę lub pinceta i niszcz tyk.

Jaki jest powód takiego poważnego niezgody pomiędzy grupami ekspertów z Lyme: IDSA i ILADS? Opinia jest mało prawdopodobna, że ​​większość ekspertów miała uprzedzenia. Ponieważ stali się lekarzami, aby pomóc ludziom. To jest właściwie lekarz. Czy może różnica w opiniach została stworzona przez firmy ubezpieczeniowe przyczynić się do większego zwrotu?

Istnieją dwa koła zagrożenia chorobowego, które można „zagrać”, aby przeczytać więcej o chorobach, które mogą zagrażać zdrowiu naszych stworzeń. Koncentrują się one na chorobie, która jest często zapobiegawana. Jeśli chodzi o stan na północ od NY, musimy poradzić sobie z poważnymi wirusami, takimi jak wścieklizna, pasożyty, takie jak Giardia i pchły oraz kłujące choroby takie jak borelioza z kleszczy.

Czarna wdowa jest rozpoznawalna przez czarne, błyszczące wyglądy i bulwiaste programy budowy ciała. Spód jego brzucha o kształcie klepsydry różni się od czerwieni do pomarańczowej lub jasno białej. Czarna wdowa to wysoce jadowity pająk – natychmiast dowiesz się, czy jesteś samotny.

Dobrze, czasami dobrze jest pamiętać niektóre z wyżej wymienionych „dobrych dni ole”; chociaż powiem, że to udowodniło, że wcale nie było to, co masz na myśli, podczas gdy poruszają się po śniegu.