Kolejną korzyścią jest to, że wiele osób twierdzi, że mają nadmiar energii. Możesz również otrzymać alkaliczne składniki do diety alkalicznej. Po drugie, moje artretyczne kolana przestały ranić.


Jestem jedną z tych niezinstytucjonalizowanych osób, które są otyłe, mają wysokie ciśnienie krwi, obrzęk, dnę i problemy z oddychaniem. Najprawdopodobniej ta sama cecha, co większość z chorobami serca. Poinformowano mnie, że masz kilka zastoinowej niewydolności serca kilka lat temu z 50/50 w związku z tym, że to kolejne dziesięć lat. Mój wzrost to 5’10 a waga 272 funty. Oprócz powyższych dolegliwości, mam również obrzęk, wysokie ciśnienie krwi, łuszczycę, tunel z owocolistkiem i bezdech senny.

Śledziłem przewodnik religijnie i bardzo szybko zobaczyłem, że moja dna przestała pęcznieć, a skóra wokół mojego dna ma delikatny brzoskwiniowy kolor w porównaniu do zaczerwienienia, z którego byłam kiedyś używana. Poszedłem za nim, abyście zrozumieli tygodnie, a oto i oto, indywidualny palec u nogi rzeczywiście wyglądał ludzkości! Natychmiast przystąpiłem do konsultacji z moim lekarzem, kwasy moczowe zostały zredukowane, byłem po prostu naturalnym, zdrowym mężczyzną za pomocą pięknej żony i dzieci i po prostu podagrę f-r-e-e.

Podczas kolacji należy poprosić o podanie opatrunków i przypraw w środku. Dotyczące opatrunki mają nadmiar tłuszczów i dodatków. Dobrze jest wybrać olej i ocet, ponieważ dwie opcje są bardzo terapeutyczne dla twoich intencji. Upewnij się, że olej jest całkowicie zdrowy.

Ale czy zdajesz sobie sprawę, że częste ataki dny mogą spowodować trwałe zniszczenie dotkniętych stawów? Lub, że wysoki poziom kwasu moczowego może prowadzić do kamieni nerkowych, a nawet nerek? Plus, fakt, że po jakimkolwiek ataku dny jesteś znacznie bardziej narażony na nawracającą dnę?

Alkaliczna, zjonizowana woda zmienia wodę, którą nasi przodkowie wypili ze strumieni górskich, rzek i wodospadów. Pozostało tylko kilka miejsc, w których prawdziwy wysiłek. jest to związane z wodą, która jest wystarczająco czysta dla napojów. Ludzie, którzy piją ten rodzaj wody w środowisku naturalnym, wyrośli na długo. Są silni i zdrowi poza ludźmi w miastach Ameryki Północnej. Głównie dlatego, że ich tereny są znacznie droższe od neutralnych do lekko zasadowych. Rzadko występują również choroby serca lub zakrzepy krwi.

Dzięki regularnemu tworzeniu dowolnego jonizatora wody uzyskujesz również wodę o właściwościach przeciwutleniających nieruchomości. Te przeciwutleniacze zwalczają wolne rodniki, które również pozbawiają cię władzy. Dostałem znacznie więcej informacji, że ogromna ilość energii jest wynikiem zdrowia i dobrego samopoczucia. Im więcej energii masz tyle zdrowia, że ​​jesteś. Nie oznacza to, że trzeba iść napić się gazowanego giganta latte, ponieważ cukier jest kwaśnym roztworem. Ta sztuczna energia może być bardzo niezdrowa.

Niektórzy z was zapłacą opłatę za dołączenie, ale docenicie, że naprawdę oszczędzają mnóstwo czasu. świetna okazja, której próbujesz się nauczyć, kiedy zaglądasz na rynek policyjny. Tuż przed zakupem, upewnij się, że masz czas, aby spojrzeć na rzeczy.

Jeśli zaobserwujesz którykolwiek z wymienionych objawów, prawdopodobnie masz typ zapalenia stawów znany jako podagra. Świadomość, że przeciw sobie walczysz, jest pierwszą rzeczą, która pomaga w rekonwalescencji. Powodzenia!